Dňa 15. júna 2026 sa v Koncertnej sále Župného domu v Nitre uskutočnilo slávnostné ocenenie najúspešnejších žiakov stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja.
Podujatie sa konalo na pozvanie predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Ing. Branislava Becíka, PhD. a bolo venované študentom, ktorí svojimi výsledkami a reprezentáciou školy dosiahli výnimočné úspechy.
Teší nás, že medzi ocenenými boli aj naše študentky. Ich úspechy sú výsledkom poctivej prípravy, talentu, vytrvalosti a zodpovedného prístupu.
Oceneným študentkám z celého srdca gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy. Prajeme im veľa úspechov nielen v škole, ale aj v osobnom živote.