Videoprezentácia našej školy

• Dňa 15. mája 2018 si študenti 3 :B hotelovej akadémii pripravili slávnostný Raut pre pozvaných hostí a rodičov. Tejto veľmi peknej akcii predchádzala tvrdá príprava ako príprava Protokolu, prestretie miestnosti , zadováženie inventáru a surovín, príprava jedál, nápojov a samotný servis.

Samotný študenti ukázali svoje vedomosti a zručnosti, ktoré nadobudli počas troch rokov na našej škole. Každý kto má záujem študovať na našej škole má dvere otvorené. Tešíme sa na Vás.

Ing. Eduard Galko, zástupca riaditeľa pre PV

• Nadstavbové štúdium

SOŠ obchodu a služieb, T.Vansovej 2, 955 01 Topoľčany

otvára v šk.roku 2018/2019